İTFAİYE Bağlantı AğzıFire Brigade Connection Nozzle

Bu ürünler projelerde daha az miktarda kullanılmaktadır. Her projede veya her blokta bir iki tane bulunmaktadır.These products are used in smaller quantities in projects. There are one or two in each project or block.

İtfaiye bağlantı ağızları, itfaiye aracı geldiğinde su alması için kullanılmaktadır.Fire brigade connection nozzles are used for the fire brigade vehicle to take water when it arrives.

İtfaiye bağlantı ağızlarının giriş çapları 2", 21/21 veya 4" olarak yapılabilmektedir. Rekor çıkışına göre 2" veya 21/2" olarak çıkışı sağlanabilmektedir.The inlet diameters of fire brigade connection nozzles can be made as 2", 21/21 or 4". According to the record output, the output can be provided as 2" or 21/2".

Sıklıkla kullanılan ürün 21/2×21/2×2 olarak ve 4×21/2×21/2 olarak üretilmektedir. 4" ile başlayan itfaiye bağlantı ağızlarının piyasada bilinen farklı markalardan daha pahalı bir şekilde alabilirken. Adasan markayı TSE Belgeli olarak çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.The frequently used product is produced as 21/2×21/2×2 and 4×21/2×21/2. While fire brigade connection nozzles starting with 4" can be purchased at a more expensive price from different brands known in the market, you can buy the Adasan brand with TSE certification at a much more affordable price.

Diğer İtfaiye bağlantı ağzı ise girişi 21/2 ve çıkışları 2", 21/2" olarak üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin çıkışlarının faklı çaplarda olması ise gelen itfaiye aracının hangi giriş ölçüsüne sahip ise o ölçü ile dolum yapmasını sağlatmaktır.The other fire brigade connection nozzle is the product with 21/2 inlet and 2", 21/2" outlets. The different diameters of the outlets of these products allow the fire brigade vehicle to fill with the measurement of the inlet it has.